Інтерес до спорту, здорового способу життя як звичка формується з дитинства.

Дата: 20.09.2021 13:32

Фото без описуДуже важливо заохочувати у молоді потребу у розвитку, дбати про їхнє фізичне здоров'я, адже таким чином закладається основа для здорового майбутнього нашої країни.

Нам дуже пощастило, що є небайдужі люди, які розуміють важливість підтримки спорту.

За ініціативи депутата Паланської сільської ради, директора приватно–орендного сільськогосподарського підприємства «Уманський Тепличний Комбінат», Миколи Васильовича Гордія, сприяння І заступника голови федерації футболу Черкаської області Володимира Григоровича Фощія у суботу для закладів загальної середньої освіти Паланської громади було передано 70 футбольних м’ячів.