ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 16.09.2021 15:17

З метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади з додержанням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, керуючись ст. ст. 27, 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 1, 16, 16-1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з урахуванням Рішення сесії Паланської сільської ради №17-18/VIII від 10.08.2021р. «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Паланської сільської територіальної громади», Рішення сесії Паланської сільської ради №17-19/VIII від 10.08.2021р. «Про затвердження Програми забезпечення розробки комплексного плану просторового розвитку території Паланської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки», Рішення виконкому Паланської сільської ради №13-8 від 08.09.2021, керуючись Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01 вересня 2021 р. № 926, виконавчий  комітет  сільської ради вирішив:

1. Внести зміни до персонального складу робочої групи з питань розроблення комплексного плану просторового розвитку території Паланської сільської територіальної громади (додається);

2. Забезпечити інформування мешканців територіальної громади та визначених робочою групою заінтересованих сторін розвитку територіальної громади про проведення стратегічної сесії, шляхом розміщення на веб-сайті Паланської сільської територіальної громади інформаційного повідомлення, що міститиме дату проведення стратегічної сесії (08.10.2021) та порядок відбору учасників стратегічної сесії (відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування,  при цьому серед учасників стратегічної сесії повинно бути не більш як третина членів робочої групи).

Склад

робочої групи по розробленню  просторового розвитку території Паланської сільської територіальної громади

Драчевський Михайло Андрійович

заступник сільського голови, керівник групи