Популяризація активного способу життя: незабаром у Берестівці відкриють спортивний майданчик у рамках проєкту "Активні парки"

Дата: 14.09.2021 17:11

На даний час матеріали для встановлення майданчику вже закуплені. Загалом планується спрямувати близько 40 000 гривень на реалізацію проєкту.

Активні парки вже є в Золотоноші, Черкасах та Умані. Вони – інтерактивні. Інструкції задля правильного виконання вправ кожен може отримати онлайн. Поради дають провідні спортсмени України.

Нагадаємо, соціальний проєкт «Активні парки» впроваджується в межах програми Президента «Здорова Україна». Його мета – залучити українців до здорового способу життя. За програмою, планують побудувати 2 тисячі активних парків по Україні, 10 тисяч спортивних майданчиків, 19 льодових арен по всій державі, 100 стадіонів, 25 спортивних «магнітів».