ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 25.08.2021 15:47

Відповідно до Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01 вересня 2021 р. № 926 (надалі – Порядок) та згідно із Рішенням сесії Паланської сільської ради №17-18/VIII від 10.08.2021р. «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Паланської сільської територіальної громади», повідомляємо про проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану.

Повідомляємо, що на наступній сесії буде розглянуто питання щодо формування робочої групи. Відповідно до Порядку, робоча група – тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану. Він складається з представників сільських, селищних, міських рад, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад (далі — виконавчий орган), органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів. Відповідно до Порядку, вимоги до персонального складу робочої групи: а) у персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільські, селищні, міські ради та виконавчий орган відповідної сільської, селищної, міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа; б) повинно бути забезпечено участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу; в) допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади. Вважаємо за необхідне зазначити, що оскільки Порядком не визначено чітких вимог щодо того, хто може бути членом робочої групи, водночас передбачено обов’язок Замовника викласти в інформаційному повідомленні вимоги до персонального складу робочої групи та порядок подання кандидатур до неї, зазначаємо, що зацікавлені у поданні власних кандидатур до робочої групи особи мають звернутися до уповноваженої особи Юлії Любіної (м. Умань, вул. Залізняка, 2-А, відділ земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства) із відповідною письмовою заявою.