Соціальний супровід  сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти позбавлені батьківського піклування.

Дата: 08.09.2021 11:15

Фото без описуКЗ «Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради надає соціальну послугу соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування (сім’ї опікунів, піклувальників, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу).

Метою соціального супроводу є допомога у створенні та підтримці позитивного соціально-психологічного клімату в сім’ї, адаптацію дитини в нових умовах, створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, у розвитку та вихованні, захист майнових, житлових та інших прав дитини, сприяння навчанню та розвитку дитини, допомогу у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків, у створенні та забезпеченні умов для пріоритетного права дитини на усиновлення, підготовку дитини до виходу із сім’ї, в тому числі до самостійного життя.

На території Паланської громади проживає 3 прийомні сім’ї та 1 дитячий будинок сімейного типу, де виховується 16 дітей, та 21 сім’я опікунів та піклувальників в яких виховується 35 дітей.  КЗ « Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради тісно співпрацює з даними сім’ями та  надає соціальну послугу соціального супроводу.