Ура!!! Нам вдалося!!! 4 червня було профінансовано 100% наш проєкт "Дослідницький STEM - простір" .

Дата: 06.06.2021 17:30

Фото без описуРеалізувати цей проєкт фінансово допомогли 64 доброчинці, але найбільшу суму вклав Мордач Олександр Андрійович, директор ТОВ "Агроплант" та депутат Паланської сільської ради, який проспонсорував майже 12 тис.грн., це найбільша сума з усіх внесків. Олександр Андрійович допоміг учням досягнути поставленої мети у проєкті та засвітив радість у їхніх очах. Ця підтримка - свідчення його небайдужого ставлення до шкільного життя.

Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники.

Окремо висловлюємо щиру подяку Станіславчук Наталії за турботу, допомогу та підтримку в реалізації нашого проєкту.

Низький уклін вам, шановні добродії, від учнів, батьків, педагогів, усього колективу Юрківського НВК за те, що мрії наших школярів не залишилися байдужими для Вас, що милосердя, порядність, діловитість дозволили Вам зробити такий великий добровільний внесок у велику справу навчання школярів. Вдячні за розуміння і таку необхідну нам сьогодні підтримку.