Суверенні 30-ть: Паланська громада відсвяткувала День Незалежності України!

Дата: 25.08.2021 08:54

Фото без опису????Захід розпочався з урочистої частини та нагородженням почесних жителів Паланської громади. З вітальним словом виступив сільський голова Паланської сільської ради Руслан Яремчук:

???? «30 років тому нездійснена мрія багатьох поколінь втілилася в життя: Ми стали вільною та незалежною Україною!

Здавна українці боронили свої свободи та права, повсякчас стикаючись із зовнішнім опором та внутрішніми незгодами. У боротьбі народилася i загартувалася єдина нація сміливих та щирих людей, що живе у прекрасній країні!»

????Під час святкування діяла концертна програма за участі артистів громади та тематичні майданчики, зокрема:

??Спортивні змагання на стадіоні «Сімейні перегони»;

??авторські майстер-класи, де 5 найактивніших учасників отримали призи;

??виставки виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Відбулися конкурси:

??«Пироги. Пиріжки. Пиріжечки» в якому перемогу здобули учасники із с.Кочубіївка.

??«Вишиваний подіум», в якому 5 найкращих учасників отримали від організаторів цінні подарунки.

????А також бажаючі змогли взяти участь у безпрограшній лотереї, кошти з якої спрямували на потреби військових АТО.

??Щиро вдячні за допомогу в організації благоустрою села та місця проведення свята депутату Паланської сільської ради Миколі Васильовичу Гордію.

Також дякуємо спонсорам призового фонду та святкових заходів Дня Незалежності 2021:

????Депутатам Паланської сільської ради

?ПрАТ «СМ-Україна» Сігову Олександру

?ТОВ «Агроплант» Мордачу Олександру

?КСП «Родниківка» Войченко Сергію

?ТОВ «Берестівець» Чекаленко Олександру

?Кучеренко Віталію

?Загребельному Богдану

?ТОВ «Орієнтир – Агро Б» Бойко Руслану

?ФГ «Троянда Громів» Шаповалу Петру

?Кисіль Аллі

????Підприємствам промисловості та послуг:

?ТОВ ТМ "ВАШІ МЕБЛІ" Пархоменко Олександру

?ТОВ «ТІМ» Кисляку Сергію

????Аграріям громади:

?ФГ «Хорста» Хорохоньку Станіславу

?ТОВ "АГРАРІЇ УМАНЩИНИ" Пастушенко Михайлу

?ФГ «АГРОЛЮКС» Подлєсному Ігорю

????Народному депутату України Артему Нагаєвському, депутатам Черкаської обласної ради Любомиру Дикуну, Володимиру Осадчому (ФГ «Агрофірма Базис») та Кулікову Володимиру (ДП «Умань-агро»).

????Підприємцям:

?Лободіну Денису