В селі Паланочка Маньківської ТГ відбулось урочисте закриття зміни військово-патріотичного табору "Козацький гарт". Його учасниками цьогоріч стали 11 хлопців з Паланської громади.

Дата: 21.08.2021 08:43

До програми вишколу були включені заняття з тактики, військової та медичної підготовки, спортивні змагання, розкладання вогню, основи рукопашного бою тощо.

"Спочатку було трішки незвично і навіть лячно,— поділився своїми враженнями учасник таборування. — Але бажання долати труднощі та навчитись потрібним у житті речам перемогло, і я із задоволенням пройшов курс табірного збору. І головне — знайшов нових друзів. Тут був особливий чоловічий дух, особлива атмосфера і сувора дисципліна."

Тож, у хлопців нашої громади була унікальна можливість проявити свій потенціал, дізнатись багато нового, познайомитись з цікавими людьми та активно провести час.