Лісівники збудували рекреаційний пункт біля Юрківської кринички

Дата: 12.07.2021 17:37

Фото без опису????Лісівники Юрківського лісництва Уманського лісгоспу збудували нове місце для комфортного перепочинку на природі. Новий пункт відпочинку – попід дорогою біля кринички, яку минулоріч лісівники відновили та облагородили, аби всі бажаючи могли попити кришталевої води, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

????Криницю почистили, замінили застарілі кам’яні конструкції, встановили дерев’яний верх, здійснили водовідвід, встановили місце для перепочинку. Під час проведення робіт зафіксували той факт, що криниця має надзвичайно потужний притік води.

??Тож, аби перебування подорожуючих біля криниці було більш затишним та комфортним, лісівники встановили дві альтанки, лавки та місце для багаття.