Завершились загальні збори громадян у селах Паланської сільської ради.

Дата: 12.07.2021 09:08

Фото без описуТакі слухання проводяться, аби визначити ключові проблеми громади та колегіально працювати над покращенням життя та добробуту мешканців.

????Протягом 4х місяців загальні збори відбулись у 17 селах Паланської громади. Визначено близько 40 критичних проблем, які потребують негайних вирішень.

??Так, у с.Антонівка жителі потребують ремонту дороги по вул. Шевченка, а також просять відновити роботу млина.

??Громадський актив Посухівки — укріплення містка по центральній дорозі з Юрківки на Посухівку та благоустрій парку.

??Берестівчани скаржаться на незадовільну якість питної води, а мешканці с.Громи, Кочержинці, Синиця та Кочубіївка — на відсутність водогону.

??Краснопілчани просять запустити другу частину водогону по вул. Лесі України – Гагаріна.

??Жителі сіл Городецьке, Кочержинці, Кочубіївка та Максимівка потребують встановлення вуличного освітлення.

??Жителі села Паланка висловили потребу на додатковий рейс автобуса у ранковий та вечірній час.

??Родниківчани занепокоєні питанням капітального ремонту по вул. Гайдамацька, вул. Лесі Українки, пров. Київський, а також обладнанням та інвентарем спортивної зали в підвальному приміщені нової школи.

??Жителі села Черповоди потребують негайного вирішення питання недобудованої школи, яка знаходиться в аварійному стані.

??Мешканці Томашівки — ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища.

??Мешканці села Іванівка просять забезпечити прийом хворих сімейним лікарем в Іванівській амбулаторії.

??Жителі села Піківець скаржаться на незадовільний зв’язок «Київстар», а у Юрківці однією з головних проблем є побудова котельні для НВК.

??Дякуємо всім небайдужим, хто долучається та відстоює інтереси свого села.