Друга сесія у межах проєкту «Університет молодіжних лідерів громади»

Дата: 10.07.2021 09:10

Фото без опису9 липня відбулась друга сесія у межах проєкту «Університет молодіжних лідерів громади»

З вітальним словом виступив Руслан Яремчук:

????Щоб думати про розвиток, потрібно розуміти стан речей. Хочеться налагодити з молоддю контакт, як нам максимально отримати хороший результат. А далі підемо до планів і мрій».

????Підготувала презентацію «Соціально-економічний розвиток Паланської СТГ» Наталія Станіславчук.

????Про реформу децентралізації розповіла Валентина Швець та Ольга Буць.

????Щодо соціальної сфери в умовах реформи децентралізації в Україні доповідала Світлана Решетило.

????Про освіту та культуру в громаді розповіла Наталія Сарніцька, а Олександр Кухарук підготував виступ про безпеку громади в умовах децентралізації.

??Підсумовуючи, сільський голова Руслан Яремчук та Наталія Станіславчук обговорили розробку стратегії розвитку громади.