Відбувся конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти громади

Дата: 09.07.2021 16:19

Сьогодні, 9 червня, відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників двох закладів загальної середньої освіти Паланської сільської ради.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами конкурсних випробувань комісія визначила переможців конкурсного відбору та рекомендує призначити:

-  на посаду директора Берестівецької ЗОШ І ст. Омельченко Олександра Петровича;

- на посаду директора Посухівський НВК І-ІІ стЗагоруйко Катерину Вікторівну.

Законом України «Про повну загальну середню освіту» передбачено призначення керівників комунальних закладів загальної середньої освіти за конкурсом терміном на 6 років. Загоруйко Катерина Петрівна вперше призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, то ж  з нею буде укладено строковий договір терміном на два роки.

Відео конкурсного відбору