Дощ, град та сильний вітер зруйнували оселю лелек у селі Городецьке.

Дата: 17.06.2021 16:05

Фото без описуЧерез несприятливі погодні умови, гніздо набрало вологи і впало зі стовпа.

??Місцеві жителі кажуть, що цій пташиній домівці не менше 40 років і вона є своєрідним символом ?????????дітонароджуваності населеного пункту.

????Староста села Городецьке разом з небайдужими жителями оперативно відреагували на ситуацію та спільними зусиллями залучили сільськогосподарську техніку, за допомогою якої врятували домівку пернатих.

????Висловлюємо подяку спонсорам та помічникам: Кулібабі Олександру, Гайдаєнко Віктору, Осадченко Станіславу, Щербаку Антону, Родаку Сергію, Смілянцю Станіславу, Малику Валерію, Янцину Богдану.