Зустріч з працівниками первинної та вторинної медичної ланки Паланської СТГ

Дата: 14.06.2021 17:30

Фото без описуНапередодні професійного свята Дня лікаря відбулась робоча зустріч з працівниками первинної та вторинної медичної ланки Паланської СТГ.

Сільський голова Паланської громади та заступник сільського голови зорганізували круглий стіл з лікарями та медичними сестрами.

Руслан Яремчук привітав медпрацівників зі святом:

«…хочеться побажати вам натхнення, вагомих здобутків, здоров‘я, щастя та гармонії. Наша задача — забезпечити вашу функціональну діяльність».

Обговорили нагальні питання, зокрема: плюси та мінуси медичної реформи, можливість залучення молодих сімейних лікарів, а у подальшому — забезпечення їх житлом та транспортом.