Відділ освіти,культури, молоді та спорту Паланської сільської ради організував зустріч з представниками компанії Comtouch.

Дата: 08.06.2021 10:12

Фото без опису????Відділ освіти,культури, молоді та спорту Паланської сільської ради організував зустріч з представниками компанії Comtouch .

Директори закладів освіти, вчителі інформатики ознайомились з новинками від компанії.

????Команда розробляє та виготовляє обладнання для освіти в Україні.

Їх рішення - інтерактивний сенсорний модуль Camtouch - це портативний пристрій, що дозволяє перетворити будь-яку поверхню (зображення з проектора, телевізор або навіть голограму) на інтерактивну дошку та керувати нею, використовуючи спеціальні стилуси.

????Ним обладнано вже більше, ніж 500 аудиторій різних навчальних закладів в 22 областях України.

???? Camtouch є альтернативою інтерактивним дошкам та може повністю бути повноцінним рішенням для створення матеріально-технічної бази в аудиторії для створення і проведення інтерактивних уроків.