У Міжнародний день захисту дітей управлінці Паланської громади здійснили візит у Громи та Черповоди.

Дата: 02.06.2021 15:49

Фото без описуУ Громах керманичі привітали багатодітну сім’ю Рудників, яка прийняла до своєї родини 14 ????хлопчиків та ????дівчаток.

Батько, Микола Рудник, дуже тепло розповідає про своїх дітей:

???? «…найстарший син за місяць закінчує Національну академію та працюватиме оперуповноваженим в управлінні міліції в Умані.

Двоє навчаються в Уманському державному педагогічному університеті ім.Павла Тичини, та двоє — в УНУСі. Також четверо дітей зараз навчаються у школі…»

????Висловили подяку та надали подарунки сільський голова Руслан Яремчук, депутат Паланської СТГ Микола Гордій та староста села Громи Юрій Мельник.

????До Черповодів Паланський сільський голова приїхав разом зі старостою Ігорем Олійником, аби відзначити сім‘ю бійця Василя Цурканя, який загинув ще 5 років тому у зоні АТО, поблизу села Первомайське.

Молодший син Андрій закінчив 8 клас та мріє стати військовим.

???? «…це для мене так по батьковій лінії. У мене до цього пішла велика завзятість».