Дата: 02.06.2021 16:44

Фото без описуДля ефективного діалогу малого і середнього бізнесу з місцевою владою, аби покращити економічний розвиток регіону, Спілка українських підприємців запускає "Школу лобізму", яка стартуватиме 9 липня у Черкасах!

Формат – дводенні тренінги (для бізнесу - з 13:30 до 17:30). Перший день – тренінги для бізнесу, другий – тренінги для представників місцевої влади. Підсумковий захід для учасників проекту відбудеться у Києві.

Що ви отримаєте від участі у проекті:

-Набір ефективних інструментів лобізму, які можна відразу застосовувати на практиці

-Дізнаєтеся, як працює адвокація на конкретних прикладах

-Визначите проблематику регіону та сформуєте чіткий план дій для просування порядку денного покращення місцевого бізнес-клімату

Умови участі у проекті:

• Заповнити анкету учасника

• Від однієї компанії може взяти участь максимум 2 особи

• Учасник має відповідати критеріям відбору - має діючий бізнес не менше 3 років, не є керівником громадської організації, клубу, іншого експертного об’єднання

• Сплатити організаційний внесок 800 грн. Для членів СУП – участь безкоштовна. У вартість участі включено два кава-брейки, тематичні методички, робочий посібник.

Анкета учасника проєкту "Школа лобізму":