Робочий виїзд працівників КЗ «Центр надання соціальних послуг» у село Краснопілка

Дата: 31.05.2021 11:48

Фото без описуПрацівники КЗ «Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради, завідувач відділенням соціальної роботи та надання соціальних послуг за місцем проживання Тетяна Бондаренко та фахівець з соціальної роботи Наталія Розборська здійснили робочий виїзд у село Краснопілка, аби перевірити якість надання соціальної послуги догляду вдома соціальним робітником Світланою Корінною.

Також здійснено оцінку потреб особи, яка перебуває під впливом чинників, які можуть зумовити потрапляння в складні життєві обставини, про що складено відповідний акт.