Відділ освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради організував зустріч з представниками компанії "Бі - Про".

Дата: 01.06.2021 09:00

Фото без описуКомпанія "Бі-Про" - сучасний лідер впровадження  іноваційних технологій комплексних рішень в освітній галузі.

Директори закладів освіти, вчителі інформатики ознайомились з новинками обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії, дилактичним матеріалом для НУШ.

Володимир презентував інтерактивну дошку, інтерактивний дисплей (панель), мультимедійні комплекси та цікаві програми для різних навчальних дисциплін.

Олександр продемонстрував конструктори, програмні електронні модулі для роботів. Ознайомив із програмним та технічним забезпеченням STEM , робототехнікою VEX.