Поезія на полотні

Дата: 20.05.2021 10:30

Фото без опису????Неповторні, яскраві, барвисті вишиванки одягли сьогодні жителі Паланської громади.

В закладах культури відбулись презентації робіт майстринь-вишивальниць «Спадок нації».

Свої найкращі зразки - вишиванки, українські рушники, серветки, вишиті ікони, картини представили народні майстрині.

А їх у громаді більше 40????!

????Для поціновувачів української вишивки провели майстер-класи, відвідувачі дізнались історію вишивки, ознайомились з її різновидами та символікою. Тематичні пісні лунали у виконанні вокальних ансамблів.

????Свято закінчилось, але це аж ніяк не означає, що вишиванку одягати не потрібно. Кожен може одягти її будь-коли. У вишивці схований наш, український, національно - культурний код. Вдягаючи вишивану сорочку, ми наближаємось до таємниць нашої історії, культури й духовності.