Дата: 20.05.2021 09:09

????19 травня у Синицькому старостинському окрузі було організовано прийом громадян спеціалістами відділу соціального захисту населення Паланської сільської ради Світланою Решетило та Тетяною Мазур.

????З 9 до 16 години було прийнято понад 40 мешканців села, кожен з них отримав кваліфіковану консультацію з питань оформлення субсидії, та мав змогу подати усі необхідні документи.

????Наголошуємо,що більшість з відвідувачів це люди, яким за 70 років. Щиро вдячні за організацію прийому та доброзичливе ставлення старості села Оксані Шевчук.

????Також з робочим візитом на території округу працювали спеціалісти КЗ «ЦНСП» в особі директора Кицик Н.Г. та завідувача відділення Бондаренко Т.Г. ,які здійснили перевірку надання соціальних послуг за місцем проживання та вивчали проблеми категорійних сімей, які попали в складні життєві обставини.