Творчий конкурс «Я люблю тебе, мамо!»

Дата: 21.05.2021 09:48

З нагоди святкування Дня матері з 7 по 15 травня 2021 року проведено творчий конкурс «Я люблю тебе, мамо!», у якому взяли участь 25 учасників з 8 навчальних закладів громади.

Конкурс проходив у двох номінаціях: поезія про маму та пісня про маму. За результатами голосування користувачів мережі Фейсбук переможцями стали:

Поезія:

І місце – Безсмертна Ольга, учениця 9 класу Кочержинської гімназії;

ІІ місце – Реньгач Дар’я, учениця 9 класу Паланської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Сенько Ірина, учениця 5 класу Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Пісня:

І місце – Мирослава Шевчук, учениця 8 класу Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Вероніка Кондратюк, учениця 5 класу Паланської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

За активну участь та найбільшу кількість учасників, які брали участь у конкурсі нагороджується Синицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

За ініціативи сільського голови грошовою премією нагороджений і наймолодший учасник конкурсу Зеленюк Назар, учень 2 класу Кочержинської гімназії.

20 травня 2021 року сільський голова Руслан Яремчук нагородив переможців грамотами та грошовими преміями.

Всім учасникам дякуємо за участь!