Вітаємо юну тенісистку!

Дата: 18.05.2021 08:47

Фото без описуНастільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Він стрімко розвивається і в нашій громаді.

15 травня в спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбулись традиційні Всеукраїнські рейтингові змагання з настільного тенісу «Кубок Ю. Глібка».

У турнірі взяли участь близько 40 гравців. Призове місце серед дівчат 2010 року народження та молодших виборола учениця 5 класу Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. Мандриця Лідія.

Вітаємо спортсменку із здобуттям срібла та щиро дякуємо тренеру Володимиру Сушкеті за підготовку вихованців та відданість спорту.