14 травня в с. Родниківка відбувся святковий концерт "Ми всі одна сім'я - єдина ми родина!"

Дата: 17.05.2021 09:18

Фото без опису????Яскраві вітання лунали зі сцени від творчих колективів та солістів Родниківського Будинку культури:

Мирослави Шевчук, Мішель Коваленко, Олександри Шандри, Юлії Форостянко, Яни Ревенко, Ольги Гнатюк, вокальних ансамблів "Смайлики", "Іграшки", "Вербиченька", дуету "Перлини" та хореографічних колективів

"Маленькі посіпаки", "Драйв", "Імпульс", "Кумоньки".

????По завершенню концертної програми на сцені відбулось нагородження переможців Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу "Смайл Фест", що проходив нещодавно в м. Київ. Ними стали солісти Мирослава Шевчук (керівник Ольга Гнатюк) та Олександра Шандра ( керівник Наталія Мальцева), а також ансамбль "Вербиченька" (керівник Наталія Мальцева).

????В урочистій атмосфері нагороди переможцям вручили сільський голова Паланської сільської ради Руслан Яремчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Сарніцька, староста с. Родниківка Шейх - Абдін Валід.

Пишаємось Родниківськими талантими і дякуємо нашим артистам за неймовірні емоції.

Слід зазначити, що концерт проходив з дотриманням всіх запобіжних карантинних заходів.