У ГРОМАДІ ПЛАНУЄТЬСЯ ВИДАННЯ ЗБІРНИКА ПІСЕНЬ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНОГО ВЕЧОРА З НАГОДИ 80-РІЧЧЯ ГРИГОРІЯ САВЧУКА

Дата: 17.05.2021 09:06

Фото без опису????У виконавчому комітеті Паланської сільської ради відбулась робоча нарада за участі працівників культури громади з питань проведення літературно-музичного вечора, присвяченого Григорію Савчуку, поету, уродженцю с. Берестівець та видання збірника пісень на слова Григорія Савчука та музику Михайла Редька, композитора-аматора з с. Юрківка.

????Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Маргарита Бондаренко ознайомила присутніх з планом підготовки до культурно-мистецького заходу, було внесено ряд пропозицій щодо його змістовного наповнення, узгоджено час проведення для сприятливої участі громади села та гостей у відповідних заходах, відібрано вірші та пісенні композиції.

????За результатами робочої зустрічі дано низку доручень.

????Тематичний вечір заплановано провести 27 червня 2021 року о 14.00 в Берестівецькому Будинку культури.