Дата: 07.05.2021 16:12

Фото без описуСьогодні жителі Паланської громади долучились до урочистого мітингу, який відбувся у селі Громи, з нагоди Дня пам’яті та примирення, 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

??Взяли участь у заході старости сіл, керівництво та апарат Паланської сільської ради. Також учні Громівської школи виступили перед присутніми. Вони декламували вірші та співали пісні.

??Цінними подарунками, за мужність, відвагу та особистий внесок у патріотичне виховання молоді, були нагороджені 6 учасників бойових дій, що проживають на території Паланської громади.