«Великодній кошик»

Дата: 05.05.2021 12:45

Фото без описуДобро – це основа світу, і стати його основою на передодні Великодня, закликав керівників та депутатів різних рівнів комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради.

Доброзичлива увага завжди потрібна обділеним долею людям. Зуміти відчути біль нужденним як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, гостро потребує хліба насущного або душевної розради можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем. І такими є керівники та депутати,  які підтримали ініціативу «Великодній кошик».

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу (продуктові  набори) особам похилого віку, які перебувають на обслуговуванні в центрі та підопічним  Рижавського стаціонарного відділення керівникам та депутатам різних рівнів, а саме: Анатолію Кисілю, Олександру Чекаленку, Володимиру Осадчому,  Петру Шаповалу,  Богдану Бойку,  Миколі Гордію, Віталію Кулікову,  Олександру Сігову, Сергію Войченко та Олександру Мордач.

Нехай добро, яке  Ви творите, повернеться сторицею!