Дата: 02.05.2021 08:32

Фото без опису????Жителька Паланської громади стала учасницею німецької програми бізнес-стажувань!

Ми вітаємо Дзюбу Наталію, власницю міні-готелю «Позитив», з початком стажування????.

????Fit for Partnership with Germany - це програма, яка дає доступ до нових зв‘язків з Німеччиною та Європою вцілому. Розрахована на власників та керівників середньої та вищої ланки готелів та ресторанів.

????Вона допоможе налагодити контакти з німецькими компаніями та набути практичного досвіду ведення переговорів.

Дякуємо Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА за супровід та допомогу.

«Індустрія гостинності – HoReCa»: програма бізнес-стажувань від GIZ «Fit for Partnership with Germany»

Що це таке?

Це Програма Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини для менеджерів, яку реалізує GIZ. Програма дає доступ до нових коопераційних зв'язків із Німеччиною та Європою в цілому, із партнерами в Україні та в 20 країнах-партнерах, доступ до 15 тисяч бізнесів із країн-партнерів.

Туристична галузь Німеччини дає країні 8% бюджету та зайнятість більш ніж мільйону працівників. 2019 року галузь заробила близько 94 мільярдів євро.

Курує туристичний ринок в Німеччині Міністерство економіки та енергетики.

Туристичні підприємства Німеччини, як правило, це малий та середній бізнес.

Туристичні центри Німеччини залучають в рік більше 20 мільйонів охочих.

Дуже поширеним є внутрішній туризм.

На кого розрахована програма:

• власників та керівників середньої та вищої ланки готелів, готельних комплексів, пансіонатів, мотелів, ресторанів (та подібних закладів), сільського туризму, постачальників продуктів харчування, обладнання, меблів та інших товарів та послуг для сфери HoReCa.

Учасники Програми:

1. знайомляться з досвідом роботи німецьких підприємств у цій галузі у висококонкурентному середовищі, з досвідом ефективної організації бізнесу та ефективного використання ресурсів, адже від цього безпосередньо залежить комерційний результат і в той же час конкурентоспроможність компанії.

Під девізом «Fit for Partnership with Germany» учасники цілеспрямовано готуються до встановлення контактів та економічного співробітництва з німецькими підприємствами.

2. Отримують можливість:

-ознайомитися з Німеччиною як економічним партнером

-ознайомитися з німецькими компаніями зсередини

-встановити контакти з німецькими компаніями і знайти надійних партнерів

-безпосередньо ознайомитися з матеріалами і технологіями німецьких компаній

-набути міжкультурні управлінські компетенції, що допомагають налагодити співпрацю з німецькими компаніями

набути практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами

-стати частиною міжнародної бізнес-спільноти з ексклюзивним виходом на випускників з 21 країни - партнера Програми різних сфер діяльності (більше 15.000).

Для того, щоб взяти участь, Вам необхідно заповнити аплікаційну форму (англійською мовою) ТУТ:

https://cutt.ly/mjFy8th та надіслати її на електронну адресу uzez_oda@ukr.net до 10 лютого 2021 року.

Як стати учасником Програми:

1. Заповнити аплікаційну форму в електронній формі та надіслати до Програмного бюро або партнеру в регіоні

2. Підготувати документи для проходження

3. Пройти інтерв’ю з представниками Програмного бюро (Skype, MS Teams)

Які документи необхідні для інтерв’ю:

1. Оригінал аплікаційної форми, заповнений англійською мовою

2. Рекомендація керівника підприємства

3. Положення про захист персональних даних

4. Заява про згоду на використання фото- та відеоматеріалів

Деталі: https://ukraine.managerprogramm.de/?page_id=9

Мова коопераційної сесії – російська.

У разі, якщо у Вас виникнуть питання, просимо зв'язуватися з Наталією Станіславчук за тел. 098 42 83 464 або електронною поштою natali-st86@ukr.net

Після отримання форми з Вами зв'яжуться представники Програми бізнес-стажувань GIZ “Fit for Partnership with Germany” для узгодження подальших дій