Навчально-польові збори для випускників шкіл

Дата: 22.04.2021 08:28

Фото без описуЗ метою розширення знань, формування та удосконалення життєво необхідних умінь і навичок учнів, визначення рівня їх готовності до строкової військової служби у Збройних силах України у період з 20 по 22 квітня 2021 року організовано проведення навчально-польових зборів з  учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти Паланської громади.

На жаль,  у зв’язку з запобіганням поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, не вдалось організувати проведення практичного виконання навчальних стрільб бойовими патронами з автомата Калашникова на полігоні військової частини. Проте яскраво і результативно у рамках проведення триденного заходу відбувається спілкування школярів з представником Уманського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області Гунею Артемом Ігоровичем, який у ході бесід з юнаками і дівчатами нагадав їм  правила поведінки у разі виникнення природніх, техногенних та соціальних небезпек, закликав до обережного поводження з виявленими вибухонебезпечними приладами і, відповідаючи на безліч  запитань школярів, наповнив їх життєвий досвід корисними порадами у ході вирішення ситуативних завдань.