Сьогодні грейдерується автошлях, який проходить між двома населеними пунктами.

Дата: 21.04.2021 14:11

Фото без описуДорога між Паланкою та Синицею використовується Синицьким лісництвом Уманського лісгоспу, і є основою транспортною мережею між селами громади. Керівництво лісгоспу виявило соціальну відповідальність та вирішило питання грейдерування цього маршруту.

????Наразі Паланська сільська рада працює над проблемою розробки проектно-кошторисної документації будівництва дороги.

????Нажаль, сьогодні громада зіштовхнулась з проблемою зменшення доходів до бюджету.

Нещодавно військова частина А 1588 прийняла рішення спрямувати сплату податків у місто Умань, тим самим зменшила дохід нашої громади на 8 млн грн.

????Зараз Паланська ТГ шукає альтернативні шляхи вирішення проблеми з наповнюваністю бюджету. Але ця ситуація ставить під загрозу виконання плану соціально-економічного розвитку громади.