Здійснено робочий виїзд у село Городецьке з метою перевірки якості надання соціальної послуги догляду вдома

Дата: 19.04.2021 12:56

Фото без опису15.04.2021 працівниками КЗ «Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради спільно з спеціалістами відділу соціального захисту населення Паланської сільської ради здійснено робочий виїзд у село Городецьке з метою перевірки якості надання соціальної послуги догляду вдома та здійснено оцінку потреб сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Також 15.04.2021 працівники КЗ «Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради взяли участь в роботі Конференції УДПУ ім. Павла Тичини «Психологія: сучасні методики та інновації у досвіді діяльності практичного застосування».

16.04.2021, взяли участь в роботі практикуму із застосування законодавства в он-лайн формі на тему: «Організація надання соціальних послуг у територіальних громадах» в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», який проводився Департаментом соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаським обласним центром соціальних служб.