Паланська громада

Черкаська область, Уманський район

Дата: 13.04.2021 15:16

Проект рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Паланської сільської територіальної громади» на 2022 рік та аналіз його регуляторного впливу підготовлений у відповідності до Податкового Кодексу України, з метою запровадження  місцевих податків і зборів на території Паланської сільської територіальної громади та оприлюднений на сайті Паланської громади  https://palanskaotg.org.ua/ в рубриці «Регуляторна діяльність», категорія «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються на адресу: 20340, Черкаська обл., Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11 (тел.04744-99431) виключно у письмовій формі протягом одного місяця з дня його опублікування.