Дата: 12.04.2021 10:48

Інформаційний звіт 05.04.2021 – 09.04.2021 р.

Фото без описуВ період з 5.04.2021- 09.04.2021 ІРЦ Паланської сільської ради працював в дистанційному режимі. Всі корекційно-розвиткові заняття відбувалися в онлайн режимі.

За цей період велася просвітницька діяльність з батьками та педагогічними працівниками, були розроблені рекомендації стосовно організації інклюзивного навчання в школах  та дошкільних навчальних закладах.

Також вчитель – реабілітолог брала участь у І Всеукраїнській міждисциплінарній науково-практичній конференції  на тему " Інклюзивна освіта: ідея, стратегія результат ".

Прийняли дистанційно заяви від батьків  про комплексне психолого-педагогічне обстеження в системі ІСУО.