Дата: 08.04.2021 12:03

Фото без опису6 квітня відбулось четверте засідання робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку освіти Паланської сільської ради.

Серед присутніх були керівники ЗЗСО, депутати, батьки учнів та учні, які входять до складу робочої групи.

Презентувала проєкт Стратегії розвитку освіти Паланської ТГ на 2021-2024 рр. координатор робочої групи Булавка О.П.

Учасники також долучились до обговорень та вносили свої пропозиції. Після чого відбулось голосування членів робочої групи за проєкт Стратегії розвитку Паланської територіальної громади на період 2021-2024 років.