Дата: 04.04.2021 08:30

Фото без опису1 квітня відбулася робоча зустріч працівників Уманського міськрайонного відділу ФДУ «Центр пробації» з працівниками КЗ «Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо проведення роботи з клієнтами пробації, які перебувають на обліку у відділі з питань пробації, шляхом надання послуг, спрямованих на мінімізацію виявлених криміногенних потреб суб’єктів пробації.

Сторони відзначили, що мобілізація зусиль у процесі організації соціального супроводу та надання соціальних послуг – є невід’ємною складовою організації якісного соціального супроводу суб’єктів пробації.