Суботник в селі Городецьке

Дата: 05.04.2021 08:07

Фото без описуГородецький старостинський округ висловлює щиру подяку організаторам суботника: Директору ФГ АФ «Базис» Осадчому Володимиру Олексійовичу, керуючому відділенням с.Городецьке Кузьменку Дмитру Васильовичу, депутату Паланської ОТГ Осадченку Володимиру Івановичу, голові громадської організації «Городецький став» Лук’янцю Ігору Васильовичу.

Спонсорам суботника: Директору ФГ АФ «Базис» Осадчому Володимиру Олексійовичу, ПП Кулібабі Олександру Андрійовичу.

Членам Громадської організації «Городецький став»: Мартиненку Олександру, Білану Павлу, Рогову Володимиру, Юрченко Юрію, Козубенко Василю, Михайловину Михайлу, Шевченко Сергію, Чепелю Григорію,Петришину Сергію, Юхименку Петру,Савченко Сергію, Запорожцю Володимиру, Доленку Анатолію, сім’ї Чухраїв.

Учасникам суботника: сім’ї Левченків, сім’ї Осадченків, сім’ї Заєць, сім’ї Поліщуків, сім’ї Осіпенків, сестрам Полях, сім’ї Безроженків, Бурдільній Наталії, Ревуцькій Вікторії, Бондар Олені, Ткачук Тетяні, Гриценко Надії, Запорожець Наталії, Тертичному Володимиру, Осіпенко Тамарі, Янковій Яні, Кицик Наталії. Водію Янцин Богдану, трактористу Пискуну Івану. Комунальному підприємству «Благодар».

Особливу подяку висловлюємо наймолодшим учасникам суботника: сестрам Осіпенко - Марині та Ірині, братам Михайловиним - Івану та Андрію.