Семінар "Технології забезпечення роботи практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами"

Дата: 22.03.2021 09:02

19.03.2021року директор центру Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Паланської сільської ради Уманського району Черкаської обФото без описуласті, Іщенко Алла Анатоліївна, приймала участь та була доповідачем в науково-методичному семінарі "Технології забезпечення роботи практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами", який присвячений процесам освітньої реформи в Україні.

Мета науково-методичного семінару: консолідація зусиль, фахівців та громадськості щодо впровадження завдань, реформи освіти, формування інклюзивного середовища та розбудови інклюзивного суспільства.

Учасниками зустрічі були педагогічні працівники загальної середньої освіти, викладачі вищої освіти,психологи та соціальні працівники, аспіранти,докторанти , наукові працівники,а також студенти педагогічних професій.

Науково-методичний семінар був розділений на три секції:

1.Інклюзивна освіта:реалії та перспективи.

2.Соціальна робота з дітьми та молоддю з особливими потребами.

3.Професійна підготовка фахівців до роботи з дітьми з особливими потребами.

Під час другої секції директор центру представила доповідь на тему "Батьки -головні партнери у реалізації завдань інклюзивно-ресурсного центру".

Зустріч проходила в он-лайн режимі , на платформі Zoom з прямою трансляцією на каналі YouTube.

Дякуємо організаторам за змістовний і корисний науково-методичний семінар,отримані знання та рекомендації втілимо в свою цікаву роботу.