Засідання робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку освіти Паланської громади.

Дата: 14.03.2021 10:44

10 березня відбулось друге засідання робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку освіти Паланської громади.

У зустрічі взяли участь заступник сільського голови Супрунець О.А., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сарніцька Н.М., координатори та члени робочої групи.

Учасники засідання Криворучко К.С., Чугай Т.В., та Булеховець Н.Г., розповіли про підсумки анкетування учнів, батьків та працівників закладів освіти.

Також, заслухали інших членів робочої групи Посухову В.О., Пічкур Т.П., Левченко Л.М., Хрипун Г.М., Булавку О.П., Слупіцьку О.І., Кисіль А.О., Сушкету В.М., Білан Н.В., Реньгач Н.П., Бондаренко О.М. про підсумки SWOT-аналізу системи освіти у закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Зокрема, визначили сильні, слабкі сторони, проблеми, можливості, загрози та напрацювали бачення вирішення цих проблем у певних напрямках роботи закладів освіти.

Дякуємо всім учасника робочої групи за співпрацю.