9 березня у с.Паланка відбулись заходи з нагоди відзначення 207-ї річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка.

Дата: 12.03.2021 14:11

Фото без описуНа початку урочистостей присутні взяли участь у акції «Прийди зі своїм «Кобзарем». Кожен присутній мав змогу зачитати улюблені рядки з відомої збірки Тараса Шевченка. Учасники акції були нагороджені у номінаціях: найповажніший учасник, наймолодший учасник, родина з Кобзарем, колектив з Кобзарем, найдавніше видання і наймолодше видання.

На події були присутні сільський голова Паланської громади Руслан Яремчук, заступник сільського голови Оксана Супрунець, старости сіл Синиця, Черповоди, Томашівка, Громи, жителі Паланської громади та активна молодь.

У Будинку культури відбувся круглий стіл на тему «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра» для учнів 8 класу та вікторина, присвячена біографії Шевченка, що організувала Олена Муленко, вчителька Паланської ЗОШ І-ІІІ ст. Працівниками КЗ «Паланська публічна бібліотека» організовано виставку творчих робіт на Шевченківську тематику.

Заключною частиною заходів став виступ вокального колективу Паланського СБК з піснею «Реве та стогне Дніпр широкий».