Паланська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 02.03.2021 12:27

Паланська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення  Звіту з оцінки впливу на довкілля №202010226798 про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, а саме зберігання, фасування, пакування та маркування пестицидів (гербіциди, фунгіциди, інсектициди) на території господарсько-складського комплексу «Родниківка» в Черкаській області Уманського району села Родниківка вулиця Гагаріна, 2б та 2б-2.  Ознайомлення зі Звітом у відповідному порядку буде здійснюватися в приміщенні Паланської сільської ради, відділ земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства.  за адресою: вул. Залізняка, 2а, м. Умань.

Замовник розроблення Звіту з оцінки впливу на довкілля  ТОВ «Бадваси», виконавець ТОВ  «СПЕЦЕНЕРГОКОМПЛЕКС».