Паланська громада – одна із найперших в Уманському районі, кого Мінсоцполітики забезпечило технічною базою в сфері соціального захисту населення.

Дата: 23.02.2021 22:31

Сюди входять персональні комп’ютери, ноутбуки, принтери та мережеві маршрутизатори.

Всі комп’ютери забезпечені ліцензійними операційними системами та пакетами офісних програм.

Загальна кількість обладнання становила 6 одиниць техніки, а вартість – близько 100 тис. грн.

Ця техніка пришвидшить роботу відділу та дасть змогу опрацювати більше звернень громадян.

Нагадаємо, нещодавно відділ соціального захисту був забезпечений всіма необхідними меблями та інвентарем.