24 лютого відбулась 7 сесія 8 скликання Паланської сільської ради.
Дата: 24.02.2021 21:23
Кількість переглядів: 599
24 лютого відбулась 7 сесія 8 скликання Паланської сільської ради. Всього було винесено на обговорення 92 пункти, за якими прийняті відповідні рішення.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26261301/d9b04cf30e69ccb7f2a3c938cb148b7f.jpg)
Важливим питанням для жителів громади стало питання затвердження генеральних планів таких сіл, як Берестівець, Максимівка, Кочержинці, Кочубіївка, Паланка та Томашівка. Процедура розробки цих планів тривала майже рік. Спільними зусиллями земельного відділу, старост, працівників сільської ради, села отримають основну містобудівну документацію найближчим часом.
Також депутати підтримали пропозицію про створення комунального закладу «Центру позашкільної освіти» та проект рішення про обов‘язкове створення служби у справах дітей.
Нагадаємо, на минулій сесії було обрано 3 старости села, що входять у громаду. Наразі 2 села так і залишаються без керманичів.