Регіональний тиждень: Всеукраїнська Асоціація ОТГ присвячує Черкаській області

Дата: 25.02.2021 19:13

Регіональний тиждень: Всеукраїнська Асоціація ОТГ присвячує Черкаській області

Зміцнення громад України по принципу розвинених європейських країн є однією із стратегічних цілей Всеукраїнської Асоціації ОТГ. Черкаська область стала першою учасницею «Регіональних тижнів». Голова Паланської сільської ради Руслан Яремчук відвідав форум територіальних громад, який відбувся у Новодмитрівській громаді. Обговорили з представниками сусідніх громад та керівництвом ОДА стратегію реалізації спільних проектів, зміцнили напрацьовані зв’язки та готові ділитись новими напрацюваннями.

Головною ідеєю форуму стало швидке та якісне реагування до специфічних викликів громад Черкаської області на регіональному і національному рівнях, отримання консультативних послуг від провідних експертів та підвищення ефективності робрии як потужної регіональної команди.