"Європейська підтримка: Відновлення Паланського ліцею після військової агресії РФ"

Дата: 10.04.2024 08:04

🤝Сьогодні група технічної підтримки Програми розвитку ООН, що надає консультації та здійснює моніторинг реалізації проєктів у рамках «Програми відновлення України», відвідала Паланський ліцей, в якому на сьогоднішній день здійснюються роботи з реконструкції.

«Дуже важливим аспектом в реалізації проєктів, що здійснюються за європейські гроші, є моніторингові групи, які контролюють використання цих коштів. Крім фінансової складової важливим є і соціальне питання, і якості будівництва, і залучення громадськості», — коментує сільський голова Руслан Яремчук.

⚒️Загалом проєкт передбачений на 10 місяців. Освітній заклад вважається одним із найбільш постраждалих обʼєктів області і підпадає під фінансування державної програми відновлення 🇺🇦України.

Паланський ліцей був пошкоджений 24 лютого 2022 року внаслідок військових дій, спричинених 🚀збройною агресією рф. Реалізація проєкту здійснюється за підтримки 🇪🇺Європейського інвестиційного банку. Замовником реконструкції є Департамент будівництва Черкаської ОДА.