🏆РОДНИКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА — ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ» В НОМІНАЦІЇ «ЕКОЛОГІЧНА СВІДОМІСТЬ – ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ»

Дата: 05.04.2024 08:10

27-29 березня 2024 року відбулася П’ятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Організувала й провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Виставка представила 485 учасників (подано 510 робіт) із 20 областей у тому числі і Черкаської області та м. Києва, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

За результатами оцінки журі XV Міжнародної виставки «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2024» заклад освіти було нагороджено золотою медаллю та дипломом в тематичній номінації «Екологічна свідомість – шлях у майбутнє».