Паланська громада

Черкаська область, Уманський район

Лісівники Уманщини в Міжнародний день захисту дітей завітали до малечі з подарунками

Дата: 01.06.2022 21:20

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? прекрасне свято радості та надії.

Адже саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій та сподівань на краще. Діти - це безмежна ще незіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них.

Тому працівники ДП «Уманський лісгосп» прагнучи підтримати діток в це чудове свято, завітали у комунальний заклад «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей міста Умань». До свята було придбано та подаровано фрукти, солодощі та засоби індивідуальної гігієни для 46 діток сиріт, яких спіткала нелегка доля. Адже хочеться подарувати їм частинку надії і вірити в те, що кожна дитина обере правильний шлях, знайде своє покликання, виросте гідною людиною.

Також колектив Синицького лісництва на чолі з лісничим Владиславом Гончаренко, з нагоди цього чудового свята спільними зусиллями озеленили частину дитячого садочка «Калинка», що розташований в селі Синиця Уманського району, який в перші дні військової агресії РФ зазнав негативних наслідків. Висадили 12 туй, які тепер прикрашатимуть його територію та подарували малечі іграшки, фрукти та солодощі, що викликали промінчики щастя в їхніх очах.

Директор підприємства Михайло Вовченко впевнений, що тільки разом ми можемо зробити все для захисту дітей України від гіркоти розчарувань та зневіри і хоча б в цей день створити для них щасливий світ.

Бажаємо усім діткам безтурботного дитинства, добра, тепла, здоров’я та мирного неба! Нехай здійсняться ваші мрії!